Bez ohledu na ukončení nouzového stavu nadále platí povinnost ochrany dýchacích cest a desinfekce rukou při vstupu do veřejných prostor Úřadu městské části Prahy 5.
Úřad MČ Praha 5 tak bude nadále respektovat doporučení hygieniků a epidemiologů, která jsou namířena proti šíření nemoci covid-19. Zájemci mohou úřad navštívit v nezbytně nutných případech v pondělí 15. února v rámci úředních hodin od 8:00 – 13:00.
Přesto Vás prosíme, abyste upřednostňovali elektronickou a telefonickou formu komunikace.
