V neděli 14. února končí nouzový stav. Na hygienických pravidlech při návštěvě městského úřadu se nic nemění!

Bez ohledu na ukončení nouzového stavu nadále platí povinnost ochrany dýchacích cest a desinfekce rukou při vstupu do veřejných prostor Úřadu městské části Prahy 5.

Úřad MČ Praha 5 tak bude nadále respektovat doporučení hygieniků a epidemiologů, která jsou namířena proti šíření nemoci covid-19. Zájemci mohou úřad navštívit v nezbytně nutných případech v pondělí 15. února v rámci úředních hodin od 8:00 – 13:00. 

Přesto Vás prosíme, abyste upřednostňovali elektronickou a telefonickou formu komunikace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.