Týden očkování seniorů na Sedmičce

V Praze 7 se vyzkoušelo několik inovativních postupů, jak vakcínu dostat k těm, kteří ji potřebují. Městská část usiluje o to, aby očkování mohlo dále pokračovat cestami, které se osvědčily, zejména přes nesmírně aktivní a odhodlané praktické lékaře.

Děkujeme všem, kteří se na očkování dosud podíleli – zejména pak lékařům a sestřičkám ze Sedmičky, Poliklinice Praha 7, Ústřední vojenské nemocnici, Nemocnici Na Františku, Nemocnici Na Bulovce, ROPIDu a pracovníkům, brigádníkům a dobrovolníkům, bez kterých by se organizace očkovacích akcí a obtelefonování seniorů často v řádu několika hodin neobešlo. 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.