Prominutí místního poplatku za užívání veřejného prostranství v době od 1. ledna do 31. března 2021

V rámci opatření ke zmírnění ekonomických dopadů nastalých v souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 byla Magistrátem hlavního města Prahy vydána tato rozhodnutí:

 

  1. Rozhodnutí o převzetí rozhodnutí ve věci prominutí místního poplatku sp. zn. S-MHMP 47512/2021 ze dne 22.01.2021,
  2. Rozhodnutí č.j. MHMP 48283/2021 ze dne 22.01.2021 o prominutí místního poplatku za užívání veřejného prostranství podle ustanovení § 2 odst. 1 písm. c) obecně závazné vyhlášky č. 5/2011 Sb. hl. m. Prahy, o místním poplatku za užívání veřejného prostranství, ve znění pozdějších předpisů, tedy umístěním restauračních předzahrádek, a to i samostatně umístěných za období od 01.01.2021 do 31.03.2021.

Výše uvedená rozhodnutí jsou oznámena vyvěšením na úřední desce Magistrátu hl. m. Prahy a zároveň uveřejněna způsobem umožňujícím dálkový přístup na www.praha.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.