Magistrát hlavního města Prahy rozšíří úřední dobu až od středy

Magistrát úpravy úřední doby koordinuje i s městskými částmi tak, aby Pražané nebyli mateni rozdílnou úřední dobou. Většina městských částí, vyjma několika nejexponovanějších, proto rozšíří úřední dobu také až od středy.

Na základě pátečního jednání krizového štábu však dochází k prodloužení úřední doby na pracovištích registru řidičů a registru vozidel odboru dopravněsprávních činností, a to již od pondělí 15. února. Úřední doba na těchto pracovištích je prodloužena na pondělí a středu od 8:00 do 18:00 hodin, úterý a čtvrtek od 8:00 do 15:00 hodin a v pátek od 8:00 do 11:00 hodin, v tento den však pouze v budovách na Vyšehradě a na Bohdalci. Doporučujeme i nadále využívat online rezervací k návštěvě těchto pracovišť.

Od středy 17. února 2021 budou úřední dny v pondělí a ve středu, vždy od 8:00 do 18:00 hodin. Pro veřejnost bude stále platit doporučení využít vzdálených prostředků komunikace s úřadem (e-mail, telefon, datová schránka a podobně). A budovy magistrátu zůstanou (vyjma úředních dnů) pro běžné návštěvy veřejnosti i nadále uzavřené.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.