Následující 15. zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy,
které je řádně svoláno na 19. března 2020, se bude konat v
upraveném režimu. Důvodem je situace kolem koronaviru, která
vyžaduje přísná hygienická opatření v souvislosti s nákazou a
dalším šířením v hlavním městě Praze. Jednání bude tradičně
přenášeno online, proto hlavní město žádá veřejnost i další
účastníky, aby ideálně zůstali doma a využili možnosti sledování
tohoto přenosu.
