Praha pokračuje v čištění města od reklamního smogu.
Hlavní město díky dnešnímu rozhodnutí radních vypoví smlouvy na
všechny reklamy do 8 m2 s výjimkou městského mobiliáře. Technická
správa komunikací hl. m. Prahy (TSK) učiní totéž a zajistí
odstranění reklam na pozemcích ve své správě i ve správě
magistrátu. Jedná se zhruba o 100 městských pozemků, kde se nachází
téměř 250 reklamních zařízení. Přibližně polovina z nich je ovšem
umístěna bez platné smlouvy a budou odstraněny v nejbližších
dnech.
