V úterý 12. května se slavnostně otevře autokino u
strahovského stadionu, které bude největším v Praze – s kapacitou
pro 120 automobilů. Promítat by se zde mělo až do konce září každý
den od 21:00 hodin. Kromě filmových projekcí se zde v rámci léta
uskuteční také různorodé kulturní akce. Celý projekt autokina
vznikl pod záštitou radního hl. m. Prahy pro oblast majetku Jana
Chabra a ve spolupráci s městskými částmi Praha 5 a Praha
6.
