V pondělí se otevře Botanická zahrada hl. m. Prahy
Hlavní město Praha rozhodlo po konzultaci s
Ministerstvem zdravotnictví ČR, že v pondělí 20. dubna otevře pro
veřejnost venkovní expozice botanické zahrady. Otevírací doba bude
každý den od 9:00 do 18:00 hodin.