Už v sobotu se budou konat na náplavce první farmářské trhy sezóny

V sobotu 25. dubna se vrátí na náplavku na Rašínově
nábřeží farmářské trhy. Jejich pořádání bylo povoleno vládou v
rámci rozvolnění pravidel po mimořádných opatřeních kvůli pandemii
koronaviru. Lidé se mohou těšit na desítky stánků, nicméně na výběr
budou mít pouze farmářské výrobky, nebude možné si koupit nápoje,
občerstvení a nebude možná ochutnávka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.