Průběžné výsledky na covid-19 jsou u účastníků pondělního jednání městské rady negativní

Všichni dosud testovaní účastníci navázaní na pondělní
jednání Rady hlavního města Prahy mají negativní test na onemocnění
covid-19. Celkem se včera otestovalo 34 z 50 osob navázaných na
pondělní jednání rady. Test dnes absolvovalo dalších 14 osob a na
výsledek se čeká, od zbylých 2 zatím nemá magistrát žádné
informace. Výsledky testů však nemají vliv na povinnost pobytu v
karanténě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.