Všichni dosud testovaní účastníci navázaní na pondělní
jednání Rady hlavního města Prahy mají negativní test na onemocnění
covid-19. Celkem se včera otestovalo 34 z 50 osob navázaných na
pondělní jednání rady. Test dnes absolvovalo dalších 14 osob a na
výsledek se čeká, od zbylých 2 zatím nemá magistrát žádné
informace. Výsledky testů však nemají vliv na povinnost pobytu v
karanténě.
