Kulturní organizace zřizované hlavním městem Prahou
obnovují za povinných hygienických podmínek po dvou měsících
návštěvnický provoz a postupně zpřístupňují své objekty veřejnosti.
Od dnešního dne jsou otevřeny například pražské věže ve správě
Muzea hlavního města Prahy, otevřena je Staroměstská radnice i
Národní kulturní památka Vyšehrad. Zítra přivítá opět návštěvníky
Galerie hlavního města Prahy a Planetum otevře planetárium i obě
hvězdárny v sobotu 16. května.
