Vystoupením Tria Amadeus a kapely Zrní startuje ve
čtvrtek 16. dubna iniciativa Hrajeme do oken. Projekt propojuje
hudebníky, kteří nyní nemají pro koho hrát, s publikem, které tráví
svůj čas doma. Na stejnojmenném webu může kdokoli zažádat o
uspořádání koncertu ve svém vnitrobloku, před nemocnicí nebo před
domovem seniorů, kde chce někoho potěšit. Organizátoři pak koncert
připraví spolu s hudebníky, kteří se do projektu hlásí. Podporu mu
už vyjádřili zpěvačka Katarzia, kapela The Brownies, Tereza
Černochová, Jan Burian a další.
