Praha zřídila odběrové místo na testování COVID-19

V pátek 14. srpna 2020 zahájilo provoz odběrové místo
na Václavském náměstí. Odběry zajišťuje společnost GHC Genetics.
Místo zřídilo hlavní město Praha, aby testování na koronavirus bylo
lépe dostupné jak pro turisty, tak pro Pražany. Bude v provozu
denně od 8 do 18 hodin do odvolání a sloužit bude pro širokou
veřejnost, primárně pak pro bezpříznakové zájemce, kteří potřebují
test například z důvodu vycestování do zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.