Praha spustila příjem žádostí o slevu na nájemném

Od poloviny minulého týdne je na základě usnesení
pražské rady možné podat elektronickou „Žádost na slevu z
nájemného v prostorách hl. m. Prahy“ v programu COVID
– Nájemné. Formulář lze vyplnit na stránkách Realitního
portálu Praha . Opatření má pomoci zmírnit finanční dopady
koronaviru na podnikání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.