Od poloviny minulého týdne je na základě usnesení
pražské rady možné podat elektronickou „Žádost na slevu z
nájemného v prostorách hl. m. Prahy“ v programu COVID
– Nájemné. Formulář lze vyplnit na stránkách Realitního
portálu Praha . Opatření má pomoci zmírnit finanční dopady
koronaviru na podnikání.
