Praha má informačního ombudsmana, je jím Oldřich Kužílek. Pomůže s poskytováním informací i publikací smluv

Začátkem dubna ředitelka Magistrátu hl. m. Prahy Zdena
Javornická podepsala smlouvu s odborníkem v oblasti otevřenosti
veřejné správy Oldřichem Kužílkem, který se tak stal prvním
informačním ombudsmanem hlavního města. Ombudsman má Praze a
Pražanům pomoci s poskytováním informací a zveřejňováním smluv.
Stávající koalice tak pokračuje v naplňování svého programového
prohlášení, ve kterém se ke zřízení této funkce
zavázala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.