Začátkem dubna ředitelka Magistrátu hl. m. Prahy Zdena
Javornická podepsala smlouvu s odborníkem v oblasti otevřenosti
veřejné správy Oldřichem Kužílkem, který se tak stal prvním
informačním ombudsmanem hlavního města. Ombudsman má Praze a
Pražanům pomoci s poskytováním informací a zveřejňováním smluv.
Stávající koalice tak pokračuje v naplňování svého programového
prohlášení, ve kterém se ke zřízení této funkce
zavázala.
