Magistrát hl. m. Prahy dnes obnovil provoz odboru
evidence majetku, který musel přerušit činnost z důvodu výskytu
koronaviru u dvou zaměstnanců. Mimořádná situace se týkala zhruba
padesátky zaměstnanců odboru, kteří zůstali v uplynulých dvou
týdnech v nařízené karanténě doma.
