Odbor evidence majetku pražského magistrátu obnovuje provoz

Magistrát hl. m. Prahy dnes obnovil provoz odboru
evidence majetku, který musel přerušit činnost z důvodu výskytu
koronaviru u dvou zaměstnanců. Mimořádná situace se týkala zhruba
padesátky zaměstnanců odboru, kteří zůstali v uplynulých dvou
týdnech v nařízené karanténě doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.