Od 20. dubna bude obnoven nástup předními dveřmi v příměstských autobusech PID

Krizový štáb hl. m. Prahy se dnes seznámil s
aktuálními informacemi od Hygienické stanice hlavního města Prahy,
složek IZS a z oblasti dopravy. U příměstských autobusů členové
štábu souhlasili s návratem nástupu cestujících předními dveřmi a s
odbavováním u řidiče. Štáb vzal na vědomí informaci o ochranných
pomůckách vydaných prostřednictvím Správy služeb hl. m. Prahy a
magistrátního odboru bezpečnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.