Krizový štáb hl. m. Prahy se dnes seznámil s
aktuálními informacemi od Hygienické stanice hlavního města Prahy,
složek IZS a z oblasti dopravy. U příměstských autobusů členové
štábu souhlasili s návratem nástupu cestujících předními dveřmi a s
odbavováním u řidiče. Štáb vzal na vědomí informaci o ochranných
pomůckách vydaných prostřednictvím Správy služeb hl. m. Prahy a
magistrátního odboru bezpečnosti.
