Modernizační fond 2021-2030 umožní podnikatelům čerpat dotace

Pražské firmy budou moci od poloviny příštího roku žádat o dotace v rámci Modernizačního fondu, který je součástí Zelené dohody Evropské komise. Čerpání bude probíhat v letech 2021-2030 a na starost ho bude mít Státní fond životního prostředí. Celkové finanční prostředky budou dosahovat přibližně 150miliard korun. Modernizační fond umožní investice do modernizace energetických systémů a zlepšení energetické účinnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.