Město je zase o krok blíže ke spuštění automatizovaného vjezdu a výjezdu vozidel z městských parkovišť

V souvislosti s ukončením pilotního projektu spuštění
automatizovaného vjezdu a výjezdu vozidel do městských parkovišť se
dnes Rada hl. m. Prahy seznámila se zprávou o ukončení projektu a o
získaných poznatcích. Cílem bylo otestovat technické řešení pro
rozšíření nabídky platebních služeb a zvýšení uživatelského
komfortu prostřednictvím modernizace městského parkoviště. Pilotní
projekt byl realizován na parkovišti P+R Letňany.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.