Magistrát hl. m. Prahy obnovuje za zvýšených hygienických podmínek provoz – upřesnění úředních hodin

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR
mohou být od pondělí 20. dubna 2020 na pracovištích Magistrátu hl.
m. Prahy opět zavedeny úřední hodiny pro veřejnost. Provoz úřadu
bude zajištěn za zvýšených hygienických požadavků, i nadále však je
doporučeno využívat, je-li to možné, elektronickou
komunikaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.