Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR
mohou být od pondělí 20. dubna 2020 na pracovištích Magistrátu hl.
m. Prahy opět zavedeny úřední hodiny pro veřejnost. Provoz úřadu
bude zajištěn za zvýšených hygienických požadavků, i nadále však je
doporučeno využívat, je-li to možné, elektronickou
komunikaci.
