Lesy hl. m. Prahy chystají stavbu nového areálu záchranné stanice. Práce by měly začít do konce roku

Lesy hlavního města Prahy získaly stavební povolení
pro stavbu nové Záchranné stanice hl. m. Prahy pro volně žijící
živočichy. Ta současná se nachází již v technicky nevyhovujícím
stavu jak pro zvířata, tak zaměstnance. Nyní bude následovat výběr
zhotovitele stavby. Stavba za více než 170 milionů korun by tak
mohla být zahájena do konce roku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.