Lesy hlavního města Prahy získaly stavební povolení
pro stavbu nové Záchranné stanice hl. m. Prahy pro volně žijící
živočichy. Ta současná se nachází již v technicky nevyhovujícím
stavu jak pro zvířata, tak zaměstnance. Nyní bude následovat výběr
zhotovitele stavby. Stavba za více než 170 milionů korun by tak
mohla být zahájena do konce roku.
