Krizový štáb hl. m. Prahy se na dnešním jednání
zabýval zejména nedostatkem osobních ochranných prostředků v Praze.
Dále řešil problémy související s předáváním konzultačních
telefonních hovorů občanů ze státní linky 112 na linku 155, která
je přetížena. Upozornil rovněž na to, že pražská záchranka
poskytuje vozidla pro mobilní odběry, ale další rozvoj této služby
závisí na dodání odběrových pracovníků a jejich ochranných
prostředků státem.
