Krizový štáb hl. m. Prahy řeší nová odběrová místa v Praze a opět nedostatek ochranných prostředků

Krizový štáb hl. m. Prahy děkuje občanům za zapojení
do boje s koronavirem COVID-19. Poděkování patří i všem
zaměstnancům Magistrátu hl. m. Prahy, strojvůdcům a řidičům
Dopravního podniku hl. m. Prahy, složkám integrovaného záchranného
systému, zdravotnickým a sociálním zařízením za pomoc při boji s
novým koronavirem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.