Krizový štáb hl. m. Prahy děkuje občanům za zapojení
do boje s koronavirem COVID-19. Poděkování patří i všem
zaměstnancům Magistrátu hl. m. Prahy, strojvůdcům a řidičům
Dopravního podniku hl. m. Prahy, složkám integrovaného záchranného
systému, zdravotnickým a sociálním zařízením za pomoc při boji s
novým koronavirem.
