Krizový štáb hl. m. Prahy pokračuje ve snaze rozšířit
stacionární odběrová místa v Praze. Zabývá se dále zřizováním
dětských skupin pro děti zaměstnanců organizací důležitých pro chod
města a pomoci seniorům a dalším potřebným. Štáb také řešil stále
trvající nedostatek osobních ochranných prostředků, který se dotýká
i lékařů. Přesto Praha žádá praktické lékaře, aby byli dostupní
svým pacientům vzdáleně, alespoň omezenou dobu, pro vydávání
e-receptů.
