Krizový štáb hl. m. Prahy řeší dostupnost lékařů v souvislosti s nedostatkem ochranných prostředků

Krizový štáb hl. m. Prahy pokračuje ve snaze rozšířit
stacionární odběrová místa v Praze. Zabývá se dále zřizováním
dětských skupin pro děti zaměstnanců organizací důležitých pro chod
města a pomoci seniorům a dalším potřebným. Štáb také řešil stále
trvající nedostatek osobních ochranných prostředků, který se dotýká
i lékařů. Přesto Praha žádá praktické lékaře, aby byli dostupní
svým pacientům vzdáleně, alespoň omezenou dobu, pro vydávání
e-receptů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.