Krizový štáb hl. m. Prahy doporučil rozšířit povinnost občanů nosit ochranné prostředky i do veřejných budov, obchodů a na zastávky MHD

Primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib vydal na doporučení
Krizového štábu hl. m. Prahy nové nařízení o nošení ochranných
prostředků dýchacích cest při pohybu občanů provozovnách,
zdravotnických a sociálních zařízeních, sídlech veřejných orgánů a
v dalších prostorách. Nařízení, které je platné od 18. března od
12:00 hodin, navazuje na od dnešního dne platné opatření týkající
se povinnosti používat ochranné prostředky v dopravních
prostředcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.