Primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib vydal na doporučení
Krizového štábu hl. m. Prahy nové nařízení o nošení ochranných
prostředků dýchacích cest při pohybu občanů provozovnách,
zdravotnických a sociálních zařízeních, sídlech veřejných orgánů a
v dalších prostorách. Nařízení, které je platné od 18. března od
12:00 hodin, navazuje na od dnešního dne platné opatření týkající
se povinnosti používat ochranné prostředky v dopravních
prostředcích.
