17. zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy ve čtvrtek
21. května se bude konat v upraveném režimu. Důvodem jsou
pokračující mimořádná opatření v souvislosti s epidemií nemoci
COVID-19. Vzhledem k tomu, že jednání bude tradičně přenášeno
online, hlavní město žádá veřejnost i zástupce médií, aby využili
možnosti sledování tohoto přenosu.
