Jednání pražských zastupitelů ve čtvrtek 21. května 2020 se opět uskuteční v upraveném režimu. Magistrát vyzývá ke sledování online přenosu

17. zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy ve čtvrtek
21. května se bude konat v upraveném režimu. Důvodem jsou
pokračující mimořádná opatření v souvislosti s epidemií nemoci
COVID-19. Vzhledem k tomu, že jednání bude tradičně přenášeno
online, hlavní město žádá veřejnost i zástupce médií, aby využili
možnosti sledování tohoto přenosu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.