Magistrát hl. m. Prahy se v květnu opět zapojil do
letos jubilejního desátého ročníku celostátní kampaně „Do
práce na kole“, pořádané spolkem Auto*Mat. Celkem 131
soutěžících ze sedmi budov jezdilo, běhalo a chodilo do práce na
vlastní pohon. Zaměstnanci takto „našlapali“
společnými silami poctivých 28 402 kilometrů.
