I v letošním roce se hlavní město zapojilo do akce „Do práce na kole“. Zaměstnanci magistrátu zdolali téměř 29 tisíc kilometrů

Magistrát hl. m. Prahy se v květnu opět zapojil do
letos jubilejního desátého ročníku celostátní kampaně „Do
práce na kole“, pořádané spolkem Auto*Mat. Celkem 131
soutěžících ze sedmi budov jezdilo, běhalo a chodilo do práce na
vlastní pohon. Zaměstnanci takto „našlapali“
společnými silami poctivých 28 402 kilometrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.