Městská společnost Technologie hlavního města Prahy
(THMP) dnes za účasti primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba,
radního hlavního města Prahy Jana Chabra a předsedy představenstva
THMP Tomáše Jílka slavnostně otevřela nové výjezdové středisko v
Praze Michli. Středisko společnosti umožní další zkvalitnění
servisu pro občany, zkrácení dojezdových časů k místu závady, ale
také dostatečné kapacitní možnosti pro přebírání dalších
technologií hlavního města do své správy. THMP se doposud stará o
pražské veřejné osvětlení, veřejné a věžní hodiny, osvětlování
památek a od letošního roku také o servis a provoz městského
kamerového systému, ve kterém je integrováno více než 4 500
bezpečnostních a dopravních kamer. Jedná se již o druhé výjezdové
středisko společnosti THMP.
