Hlavní město zprovoznilo další výjezdové středisko pro správu pražských technologií

Městská společnost Technologie hlavního města Prahy
(THMP) dnes za účasti primátora hlavního města Prahy Zdeňka Hřiba,
radního hlavního města Prahy Jana Chabra a předsedy představenstva
THMP Tomáše Jílka slavnostně otevřela nové výjezdové středisko v
Praze Michli. Středisko společnosti umožní další zkvalitnění
servisu pro občany, zkrácení dojezdových časů k místu závady, ale
také dostatečné kapacitní možnosti pro přebírání dalších
technologií hlavního města do své správy. THMP se doposud stará o
pražské veřejné osvětlení, veřejné a věžní hodiny, osvětlování
památek a od letošního roku také o servis a provoz městského
kamerového systému, ve kterém je integrováno více než 4 500
bezpečnostních a dopravních kamer. Jedná se již o druhé výjezdové
středisko společnosti THMP.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.