Hlavní město i nadále rozšiřuje možnosti pro odběr
vzorků při podezření na nákazu COVID-19. Nově se ve spolupráci s
GHC Genetics otevřou v Praze další dvě nová odběrová místa. První
se nachází na Vítězném náměstí v blízkosti východu z metra u
křižovatky ulic Šolínova a Technická. Druhé odběrové místo, které
bude v režimu drive-in, bude otevřeno poblíž vodní nádrže Džbán v
ulici Nad Lávkou v areálu parkoviště. Obě nová místa budou fungovat
na základě rezervačního systému.
