Centrální distribuce ochranných prostředků od státu i od města končí, dobrovolnické centrum na pražském magistrátu pokračuje

Krizový štáb hl. m. Prahy dnes projednal aktuální
informace od Hygienické stanice hlavního města Prahy, složek IZS a
z oblasti dopravy. Zabýval se také distribucí ochranných
prostředků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.