V Praze se letos vysadilo téměř 187 tisíc nových stromů

V sadu Třešňovka na Jarově se včera uskutečnil letošní
poslední Sázecí den organizovaný hlavním městem Prahou. Celkem zde
bylo za účasti pražského primátora Zdeňka Hřiba vysázeno 50 nových
stromů. Z iniciativy hlavního města tak v roce 2019 v souladu s
Akčním plánem výsadby stromů v Praze přibylo celkem 186 699 nových
stromů. Další stromy pak zasadily městské části a další
organizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.