V Národním muzeu se o víkendu konal první Ples na kolečkách

Hlavní město má za sebou vůbec první Ples na
kolečkách. Ten se konal v sobotu 14. prosince od 19:00 hodin v nově
zrekonstruované Historické budově Národního muzea. Akce byla určena
nejen pro handicapované osoby, ale také pro jejich přátele, známé i
pro širokou veřejnost. Slavnostního zahájení se zúčastnil také
primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.