Hlavní město má za sebou vůbec první Ples na
kolečkách. Ten se konal v sobotu 14. prosince od 19:00 hodin v nově
zrekonstruované Historické budově Národního muzea. Akce byla určena
nejen pro handicapované osoby, ale také pro jejich přátele, známé i
pro širokou veřejnost. Slavnostního zahájení se zúčastnil také
primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib.
