Mariánské náměstí patří k turisticky velice vytíženým
místům, čehož si je vědom i pražský magistrát. Vedení metropole
nyní řeší, jakým způsobem tuto oblast více zpřístupnit veřejnosti.
Náměstí by mělo nabídnout například více relaxačních prvků a stát
se místem pro setkávání. S plány se budete moci seznámit už tuto
sobotu při akci „Otevíráme Moje
Mariánské“.
