Severovýchodní cyklomagistrála: nové bezpečné spojení mezi Hloubětínem, Kbely a Satalicemi

V Praze vznikla další stezka pro chodce, cyklisty a
bruslaře, která propojuje rekreační oblasti v Hloubětíně, Kbelích a
Satalicích. Mezi hloubětínskou Bažantnicí, kbelským letištěm a
Satalicemi byla otevřena dvoukilometrová asfaltová stezka. Cílem je
poskytnout komfort a bezpečí různým typům uživatelů –
rodinám s dětmi, které upřednostňují bezpečí, milovníkům vyjížděk v
přírodě i zkušeným dopravním cyklistům, kteří používají kolo tak,
jako jiní tramvaj nebo automobil. Celá akce je součástí širšího
záměru městských částí a hlavního města na severovýchodě Prahy.
Nese název Severovýchodní cyklomagistrála.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.