V Senátu Parlamentu České republiky se včera
uskutečnila diskuze na téma potřeby vybudování Muzea paměti XX.
století v Praze. Radní hl. m. Prahy Hana Kordová Marvanová
informovala senátory o přípravách na založení Muzea a o nejbližších
krocích města. Senátoři ocenili myšlenku vybudování takové
instituce a přislíbili podporu jejímu vzniku.
