Senátoři přislíbili Praze podporu vzniku Muzea paměti XX. století

V Senátu Parlamentu České republiky se včera
uskutečnila diskuze na téma potřeby vybudování Muzea paměti XX.
století v Praze. Radní hl. m. Prahy Hana Kordová Marvanová
informovala senátory o přípravách na založení Muzea a o nejbližších
krocích města. Senátoři ocenili myšlenku vybudování takové
instituce a přislíbili podporu jejímu vzniku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.