Primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib a náměstek primátora
Petr Hlubuček se dnes zúčastnili sázení stromů v Sokolovské ulici.
V rámci Sázecího dne organizovaného odborem ochrany prostředí
pražského magistrátu bylo vysazeno celkem třináct stromů, z toho
dvanáct jerlínů japonských a jeden dřezovec trojtrnný. Dalších
sázecí dny, do kterých se bude moci zapojit i veřejnost, se
uskuteční ve čtyřech listopadových termínech.
