Pražští radní požádali všechny městské společnosti,
aby doložily, jak dodržují povinnosti vyplývající ze zákona o
svobodném přístupu k informacím. Cílem je, aby městské společnosti
zveřejňovaly všechny důležité informace, které nespadají pod
obchodní tajemství.
