Primátor Hřib: Příspěvek státní správy na přenesenou působnost je zcela nedostačující

Primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib se zúčastnil
22. ročníku Celostátní finanční konference pořádané Svazem měst a
obcí České republiky. Vyzdvihl téma příspěvku státního rozpočtu
obcím na výkon přenesené působnosti státní správy, který
nedostatečně kryje náklady nejen hlavního města ale i řady dalších
městských samospráv, které jsou s povinnostmi uvalenými státem
spojené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.