Primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib se zúčastnil
22. ročníku Celostátní finanční konference pořádané Svazem měst a
obcí České republiky. Vyzdvihl téma příspěvku státního rozpočtu
obcím na výkon přenesené působnosti státní správy, který
nedostatečně kryje náklady nejen hlavního města ale i řady dalších
městských samospráv, které jsou s povinnostmi uvalenými státem
spojené.
