Pražští zastupitelé schválili vstup do bytových družstev. Potřebné profese díky tomu získají dalších 70 bytů

Zastupitelstvo hl. m. Prahy na svém čtvrtečním
zasedání schválilo vstup do bytových družstev, která městu umožní
nadále disponovat městskými byty, jež by jinak skončily v
privatizaci. Město si takto ponechá 70 bytů, které poskytne
zástupcům veřejných profesí, jako jsou učitelé či sociální
pracovníci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.