Zastupitelstvo hl. m. Prahy na svém čtvrtečním
zasedání schválilo vstup do bytových družstev, která městu umožní
nadále disponovat městskými byty, jež by jinak skončily v
privatizaci. Město si takto ponechá 70 bytů, které poskytne
zástupcům veřejných profesí, jako jsou učitelé či sociální
pracovníci.
