Pražský primátor a starostové Prahy 1 a Prahy 5 podepsali memorandum proti vzniku plavební komory Praha – Staré Město

Primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib dnes společně se
starosty Prahy 1 a Prahy 5 Pavlem Čižinským a Danielem Mazurem
podepsal memorandum o odmítavém postoji k plánované výstavbě nové
plavební komory Praha – Staré Město. Komora v tomto místě by podle
představitelů dotčených městských částí a města výrazně snížila
kvalitu života místních obyvatel a byla by ekologickou zátěží pro
město. Podpisu se zúčastnil také náměstek primátora hl. m. Prahy
pro životní prostředí a bezpečnost Petr Hlubuček a předseda Výboru
pro územní rozvoj ZHMP Petr Zeman.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.