Zdravotnictví a sociální služby zůstávají pro Prahu
klíčovými oblastmi, protože bezprostředně souvisejí s kvalitou
života obyvatel naší metropole. Pražská tripartita, tedy Rada
hospodářské a sociální dohody hl. m. Prahy (RHSD HMP), se těmito
tématy dlouhodobě zabývá. Jedním z hlavních bodů jednání, k němuž
se RHSD HMP sešla 10. září 2019, byl nedostatek finančních
prostředků v sociálních službách a hledání zdrojů na jejich
dofinancování.
