Pražané budou moci znovu žádat o kotlíkové dotace

Hlavní město Praha zahájí 21. října 2019 v pořadí již
třetí, ale současně poslední, výzvu k příjmu žádostí o tzv.
kotlíkové dotace pro své obyvatele. Zahájení „Kotlíkových
dotací Praha III“ dnes schválila Rada hl. m. Prahy.
Pražané budou moci své žádosti podávat průběžně do 30. října 2020 a
finanční alokace pro dotaci na výměnu starých neekologických kotlů
za nové nízkoemisní je tentokrát 24 585 062 Kč. Kotlíkové dotace se
staly jedním z mnoha nutných opatření k naplnění klimatického
závazku, který hlavní město přijalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.