Vedení Prahy ve spolupráci s vedením městské části
Praha 1 projednalo připomínky petentů, které byly magistrátu
adresovány v souvislosti s plánovanou výstavbou zahradního zázemí a
toalet pro veřejnost na Petříně. Signatáři petic požadují, aby
například nebylo narušeno panorama Petřína, dále nebyla zbytečně
kácena zeleň, nenarostl počet turistů nebo nebyla proražena zeď z
ulice Úvoz.
