Praha znovu spustila aplikaci Zmente.to, umožní občanům podávat městu zpětnou vazbu

Magistrát hl. m. Prahy ve spolupráci s Operátorem ICT
spustil upravenou verzi aplikace Zmente.to, která je od nynějška
jednodušší a výrazně přehlednější. Občané tak mohou snáze
elektronicky předávat podněty městu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.