Praha znovu spustila aplikaci Zmente.to, umožní občanům podávat městu zpětnou vazbu
Magistrát hl. m. Prahy ve spolupráci s Operátorem ICT
spustil upravenou verzi aplikace Zmente.to, která je od nynějška
jednodušší a výrazně přehlednější. Občané tak mohou snáze
elektronicky předávat podněty městu.