Zastupitelstvo hl. m. Prahy ukončilo privatizaci bytů
v majetku města, zároveň se zastupitelé usnesli, že bude zachována
kontinuita v systému již zahájených privatizací. Tento krok je v
souladu s programovým prohlášením koalice, kde jednotlivé kluby
konstatovaly, že v rámci problematiky zvýšení dostupnosti bydlení
si Praha nemůže dovolit dále snižovat počet obecních
bytů.
