Praha souhlasí se založením Muzea paměti XX. století

Rada hlavního města Prahy na dnešním zasedání
schválila návrh radní Hany Kordové Marvanové na založení Muzea
paměti XX. století v Praze. Stává se tak v roce, kdy si připomínáme
osmdesáté výročí nacistické okupace a třicáté výročí listopadových
událostí roku 1989. Jedno výročí bylo počátkem, druhé pak koncem
totalitních režimů, které na našem území přinesly statisíce
obětí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.