Kontrolám dodržování emisních limitů a vozidel s
vymontovanými či poškozenými filtry pevných částic už v Praze nic
nebrání. Zástupci metropole, Krajského ředitelství policie hl. m.
Prahy a vybraných stanic technické kontroly (STK) podepsali
memorandum o spolupráci. První kontroly přímo v provozu budou
probíhat v nejbližší době.
