Praha se zaměří na emise vozidel v silničním provozu. Opatření pomůže zlepšit ovzduší v metropoli

Kontrolám dodržování emisních limitů a vozidel s
vymontovanými či poškozenými filtry pevných částic už v Praze nic
nebrání. Zástupci metropole, Krajského ředitelství policie hl. m.
Prahy a vybraných stanic technické kontroly (STK) podepsali
memorandum o spolupráci. První kontroly přímo v provozu budou
probíhat v nejbližší době.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.