Praha přistoupí k tzv. Paktu svobodných měst

Rada hlavního města Prahy souhlasila s přistoupení
české metropole k tzv. Paktu svobodných měst, které na společném
jednání příští týden podepíší představitelé Prahy, Bratislavy,
Budapeště a Varšavy. Uvedená města tím deklarují vzájemnou
spolupráci, sdílení zkušeností a podporu společných
projektů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.