Rada hlavního města Prahy souhlasila s přistoupení
české metropole k tzv. Paktu svobodných měst, které na společném
jednání příští týden podepíší představitelé Prahy, Bratislavy,
Budapeště a Varšavy. Uvedená města tím deklarují vzájemnou
spolupráci, sdílení zkušeností a podporu společných
projektů.
