Magistrát hl. m. Prahy se rozhodl za pomoci finančních
zdrojů Evropské unie vybavit školy novými učebnami za 29,5 milionu
korun. Studenti stavebních oborů si například budou moci své návrhy
ověřit na virtuálním 3D prototypu. V jazykových učebnách budou moci
nově žáci komunikovat on-line se zahraničními kolegy, vytvářet
videa a používat i vizuální materiály. A nová laboratoř jim pak
umožní vyzkoušet si některé experimenty.
